• Telefon +90 212 217 92 92

2000’li yıllarla birlikte, dünyada ve Türkiye’de bilginin ve dolayısı ile verinin önemi gittikçe artmış, işletmelerin iş yapma mantıkları da bilgi teknolojileri alt yapısına yönelmiştir.

Analiz Gümrük Müşavirliği bünyesinde, müşteriler adına gerçekleştirilen gümrükleme işlemlerinin hangi aşamada olduklarının müşteriye gün içerisinde bildirilmesi ile ilgili olarak IT bölümü tarafından geliştirilmiş olan uygulamadır.

Tamamen müşteri istekleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş olan bu uygulamada, ilgili firma ile yapılan görüşmelerde İthalat ve İhracat olarak firmanın kendi bünyesinde belirlediği ve Analiz Gümrük’ e ilettiği yetkili kişilerin mail adreslerine sabah 09:30’ dan akşam 19:00’a kadar gün içerisinde 5 defa Müşteri Mail programı aracılığı ile tablo şeklinde mail olarak gönderilmektedir.

Gönderilen mail içindeki bilgilerde firmanız adına takip edilen işlemlerin detayları ve işin mevcut durumunu bilgisi verilmektedir. Firmalar kendilerine gelen bu maildeki bilgileri istedikleri gibi Excel ortamına taşıyabilmektedir.